Vaše směnárna pro Západní Čechy a Plzeň

 Mobil: 725 800 800

Zasílání kurzovního lístku

Kurzovní lístek směnárny na Váš e-mail...

Pokud chcete každý pracovní den v 9:30 hod dostávat na svůj e-mail kurzovní lístek,
přihlašte se.

Zadejte Váš e-mail:

Pro ty, kteří si přejí mít neustále aktuální informace o vývoji kurzu české koruny vůči ostatním měnám, jsme připravili službu zasílání kurzovních lístků na e-mail. Kurzovní lístek je zasílán vždy v 9:30 hod. Pozor: Jedná se o zasílání pouze "ranního kurzu", který se může v průběhu dne změnit.  Aktuální kurzovní lístek je uveden vždy na našich stránkách pod záložkou „kurzy směnárny“.

Pokud máte zájem využívat této služby stačí do textového políčka vepsat Vaši e-mailovou adresu a tlačítkem se přihlásit k odběru kurzovního lístku naší směnárny. Následně Vám bude zaslán potvrzovací e-mail s aktivačním kódem v podobě URL. V okamžiku, kdy navštívíte aktivační stránku, je proces přihlášení k odběru kurzovních lístku dokončen. Tento mechanizmus s potvrzovacím e-mailem byl zvolen, abychom Vás chránili před různými rádoby-vtipálky, kteří by se chtěli pobavit na Váš účet.

Pokud si naopak již kurzovní lístek odebírat nadále nepřejete, stačí vyplnit do textového políčka zde e-mailovou adresu, na kterou jste kurzovní lístek doposud dostávali, a příslušným tlačítkem se z odběru odhlásit.

e-mailovou adresu, na kterou jste kurzovní lístek doposud dostávali, a příslušným tlačítkem se z odběru odhlásit.

Provozovatel služby se zavazuje, že žádnou z e-mailových adres uchovávaných za účelem rozesílání kurzovních lístků neposkytne třetí straně a ani je nebude sám využívat k zasílání nevyžádaných e-mailů.

Formát zasílaných e-mailů je prostý text (žádné HTML) v kódování UTF-8.

Rychlý kalkulátor
Graf vývoje kursu
EUR

USD

Zasílání kurzovního lístku

Kurzovní lístek směnárny na Váš e-mail...

Pokud chcete každý pracovní den v 9:30 hod dostávat na svůj e-mail platný kurzovní lístek, včetně kurzových změn, přihlašte se.

Copyright © 2011 Eurowex s.r.o.
Copyright © 2011 Eurowex s.r.o.
powered by
Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool