Vaše směnárna pro Západní Čechy a Plzeň

 Mobil: 725 800 800

Úvod > O směnárně

O směnárně Eurowex

Společnost Eurowex s.r.o. byla založena v roce 1998. Cílem společnosti Eurowex s.r.o. je nabídnout svým klientům výhodné kurzy při výměně valut v libovolném množství. Našimi klienty mohou být jednotlivci, ale také podnikatelé, kteří vyžadují výhodný kurz bez poplatku. Pro standardní operace a měny (EUR, USD, GBP) není nutné objednávat hotovost. Každému jsme schopni nabídnout nejlepší možné podmínky při směně valut.

V naší provozovně v ulici Otýlie Beníškové jsou k dispozici dvě oddělené přepážky, včetně diskrétního boxu pro výměny větší hotovosti.

U nás není možné zaplatit směnu valut platební kartou z důvodu poplatku provozovatele systému platebních karet. Naše obchodní marže je nižší než tento poplatek a tento poplatek bychom byli nuceni účtovat Vám klientům.

Jak k nám...

Vchod do naší provozovny je z ulice Otýlie Beníškové mezi Kauflandem a Saským mostem. Zaparkovat můžete u Mc Donalds, k dispozici je neplacené parkoviště obchodního domu Kaufland, včetně vyhrazených ploch společnosti Eurowex s.r.o.

produkt
produkt
produkt
produkt
produkt
produkt
produkt
produkt
produkt
Rychlý kalkulátor
Graf vývoje kursu
EUR

USD

Copyright © 2011 Eurowex s.r.o.
Copyright © 2011 Eurowex s.r.o.
powered by
Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool