Vaše směnárna pro Západní Čechy a Plzeň

 Mobil: 725 800 800

Úvod > O směnárně

O směnárně Eurowex

Společnost Eurowex s.r.o. byla založena v roce 1998. Cílem společnosti Eurowex s.r.o. je nabídnout svým klientům výhodné kurzy při výměně valut v libovolném množství. Našimi klienty mohou být jednotlivci, ale také podnikatelé, kteří vyžadují výhodný kurz bez poplatku. Pro standardní operace a měny (EUR, USD, GBP) není nutné objednávat hotovost. Každému jsme schopni nabídnout nejlepší možné podmínky při směně valut.

V naší provozovně v ulici Otýlie Beníškové jsou k dispozici dvě oddělené přepážky, včetně diskrétního boxu pro výměny větší hotovosti.

U nás není možné zaplatit směnu valut platební kartou z důvodu poplatku provozovatele systému platebních karet. Naše obchodní marže je nižší než tento poplatek a tento poplatek bychom byli nuceni účtovat Vám klientům.

Jak k nám...

Vchod do naší provozovny je z ulice Otýlie Beníškové mezi Kauflandem a Saským mostem. Zaparkovat můžete u Mc Donalds, k dispozici je neplacené parkoviště obchodního domu Kaufland, včetně vyhrazených ploch společnosti Eurowex s.r.o.

produkt
produkt
produkt
produkt
produkt
produkt
produkt
produkt
produkt
produkt
produkt
produkt
Rychlý kalkulátor
Graf vývoje kursu
EUR

USD

Copyright © 2011 Eurowex s.r.o.
Copyright © 2011 Eurowex s.r.o.
powered by
Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool